Zwierzaki pod kontrolą

System monitoringu GPS służy przede wszystkim do kontrolowania floty pojazdów: ich położenia, prędkości, zużycia paliwa, itp. Ma jednak wiele więcej zastosowań. Jednym z nich jest ochrona domowych pupili. Zwierzęta nawet te najbardziej udomowione posiadają wrodzony instynkt, który nierzadko sprawia, iż wolą one chodzić swoimi ścieżkami. Na szczęście można zabezpieczyć zwierzę przed zaginięciem.

pieselWłaściciele domowych pupili, którzy chcą uniknąć stresujących sytuacji związanych z poszukiwaniem zaginionego zwierzaka coraz częściej decydują się na zakup lokalizatora GPS. Urządzenie to jest w 100% bezpieczne dla zwierzaka. Dodatkowo jego niewielkie rozmiary pozwalają na przypięcie go do obroży. W ten sposób pies czy kot nawet nie odczują, że posiadają zamontowany odbiornik GPS, a właściciel ma swojego zwierzaka pod kontrolą. Dzięki urządzeniu w razie zaginięcia pupila można łatwo ustalić jego aktualne położenie i odnaleźć go. Lokalizator pomoże również w przypadku kradzieży, które niestety mają miejsce. Dotyczy to zwłaszcza drogich ras. Dzięki odbiornikowi GPS można łatwo namierzyć złodzieja i sprawić, że zwierzak bezpiecznie wróci do domu. System monitoringu GPS dla zwierząt pozwala dodatkowo na wyznaczenie specjalnych stref bezpieczeństwa. Może to być przykładowo teren podwórka. Za każdym razem kiedy zwierzak znajdzie się poza wyznaczonym obszarem właściciel zostanie o tym poinformowany wiadomością SMS. Lokalizator świetnie sprawdzi się również w przypadku psów myśliwskich, które gonią zwierzynę przez wiele kilometrów, często w terenie który jest niedostępny dla człowieka. Dzięki odbiornikowi GPS można ustalić aktualną pozycję zwierzaka i szybko go odnaleźć. System ten nie tylko chroni zwierzę, ale również dostarcza wiele ciekawych informacji. Dzięki niemu możemy sprawdzić przykładowo gdzie znika nasz pupil na wiele godzin i jakie trasy przebywa. Dane te można zobaczyć na mapie i dla wielu właścicieli mogą one być naprawdę zaskakujące.

Każdy właściciel zwierzaka, który chce zapewnić jemu bezpieczeństwo, a sobie spokój powinien rozważyć zakup lokalizatora GPS dla swojego pupila.

Zwierzaki pod kontrolą