Systemy GPS dla pojazdów rolniczych

Prowadzisz gospodarstwo rolne? Użyczasz swoich maszyn osobom trzecim? Dbasz o bezpieczeństwo posiadanego sprzętu rolniczego? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to znaczy, iż koniecznie powinieneś się wyposażyć w system nawigacji GPS.

Jego zalety są nieocenione, zarówno przy bezpieczeństwie pojazdów, kontroli ich prawidłowego użytkowania jak i nadzorowaniu stanu technicznego. Dzięki systemowi sprawnej komunikacji, możesz porozmawiać z operatorem maszyny, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Kontrola zużycia paliwa daje okazję do wyeliminowania wszelkich nadużyć, jakich mogą dopuścić się pracownicy. Kontrola głównych parametrów technicznych traktorów czy innych maszyn rolniczych, wpływa na ich wydajność oraz trwałość.

Z pomocą systemu dokładnie rozliczysz czas pracy kierowców i przeanalizujesz przebyty przez maszynę dystans. Jednocześnie, system lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym, okaże się niezastąpiony na wypadek ewentualnej kradzieży czy innego, nieautoryzowanego użycia (tutaj szczególnie pomocne okażą się tzw. strefy bezpieczeństwa).

Systemy GPS dla pojazdów rolniczych