Samochody ciężarowe

W przypadku aut ciężarowych ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży transportowej o zróżnicowanej wielkości – od kilku, do kilkuset samochodów. Umożliwiamy proste i skuteczne użytkowanie naszych funkcjonalnych urządzeń w taki sposób, aby uzyskać pełną kontrolę nad każdym pojazdem. Pozwalamy na kontrolę czasu i godzin pracy, postoju, obrotów silnika, prędkości, zużycia oraz poziomu paliwa (również godzin, miejsca oraz czasu tankowania) co umożliwia bardzo precyzyjne wychwytywanie wszelkiego upuszczania paliwa. Ponadto zaawansowany system komunikacji i kontroli ułatwia odnalezienie najlepszej i najbardziej korzystnej trasy. Co najistotniejsze jednak ogromnie zwiększamy poziom bezpieczeństwa wszystkich pracowników, również w kwestii ewentualnej kradzieży aut.

Proponujemy następujące usługi:

  • Lokalizacja

Umożliwiamy zlokalizowanie dowolnego pojazdu w czasie rzeczywistym, kontrolę stanu akumulatora, określenie miejsc i czasu postojów, pokonanej odległości, rzeczywistego czasu pracy kierowców, oraz stan silnika i bieżącą prędkość.

  • Kontrola zużycia paliwa

Proponujemy wykorzystanie sondy cyfrowej, umożliwiającej bardzo dokładne odczyty bezpośrednio z wnętrza zbiornika paliwa. Pozwala na sprawdzenie zużycia, tankowania oraz upuszczeń. Z kolei magistrala CAN pozwala przy współpracy z komputerem pokładowym na zebranie bardzo dokładnych informacji dotyczących pracy silnika, oraz zużyciu paliwa. Dodatkowo proponujemy też zabezpieczenie wlewu poprzez instalacje specjalnego korka z czujnikiem, który monitoruje otwarcie i zamknięciem, wraz z szeregiem usług dodatkowych, jak chociażby możliwość instalacji alarmu wewnętrznego i zewnętrznego.

  • Czujniki

Kontrola otwarcia i zamknięcia drzwi pozwala precyzyjnie dookreślić czas pracy kierowcy przedstawiając niepodważalne dowody na niepotrzebne przestoje i trudne do wyjaśnienia nieprawidłowości. Możliwa jest też identyfikacja konkretnego kierowcy, wraz z wszystkimi danymi na temat jego pracy, a także pomiar temperatury (świetne rozwiązanie dla chłodni).

  • Komunikacja

Dajemy możliwość bezpośredniej komunikacji w czasie rzeczywistym wraz z systemem nawigacyjnym. Sprawdza się ona zarówno w użytkowaniu przez firmy o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Redukcja kosztów obejmuje tu również rosnące rachunki telefoniczne.

Skorzystanie z naszych urządzeń to:

  • ścisła kontrola pracy zatrudnionych osób

  • wysoki poziom bezpieczeństwa kierowców oraz ładunku

  • precyzyjne raportowanie

  • zabezpieczenie przed kradzieżą paliwa przez osoby z zewnątrz i wewnątrz firmy

  • informacje na temat pracy silnika

  • zwiększony poziom wydajności

 

Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty:
telefon: 884 830 830
570 055 255
mail:
dzial.handlowy@monitoring-gps.com

Samochody ciężarowe
a7