Motocykle i quady

Obecnie również pojazdy jednośladowe oraz quady są narażone na różnego rodzaju niekorzystne zjawiska. Choć nie są raczej używane w firmach jako element floty transportowej, to jednak wciąż można korzystać z nich zapewniając sobie odpowiednie oszczędności oraz poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia strat wynikających zarówno z uszkodzeń, kradzieży, jak również nieautoryzowanego użycia cudzego sprzętu. Motocykle i quady wymagają bardzo często w tym celu konkretnych kroków.

Zapewniamy solidny monitoring GPS, który świetnie sprawdza się w przypadku pojazdów, które łatwo ukryć, a także odznaczają się zwiększoną mobilnością. Motocykl i quad mogą w prosty sposób zniknąć w bocznej uliczce, a nierzadko nawet nie potrzebują asfaltowej drogi, by w pełni wykorzystywać możliwości płynące z ich konstrukcji.

Usługi wynikające z użycia naszego systemu lokalizacyjnego obejmują dokładne informacje na temat bieżącego stanu akumulatora i silnika, pozwalają też zmierzyć jego prędkość, ustalić dokładne położenie, a w razie potrzeby również sprawdzić jego postoje, czy czas pracy kierowcy.

Wszystko to pozwala bardzo dokładnie kontrolować wszystkie istotne aspekty dotyczące stanu technicznego, bieżącego użytkowania oraz lokalizacji danego jednośladu lub quadu. Pełna kontrola to również wgląd w zmieniające się zależnie od sytuacji parametry, możliwość bardzo precyzyjnych raportów (również wiadomości przez sms), strefowania i uzyskania od ubezpieczyciela dodatkowej zniżki.

 

Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty:
telefon: 884 830 830
570 055 255
mail:
dzial.handlowy@monitoring-gps.com

Motocykle i quady
Yamaha YZF-R1