Maszyny rolnicze

Używane przez rolników i przedsiębiorców maszyny służące do trudnych zadań związanych z pracą na roli wymagają szczególnej troski nie tylko pod względem technicznym. Szczególnie w przypadku większych gospodarstw oraz firm zajmujących się uprawami warto zwrócić uwagę na kwestie, które pozwalają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa pracowników oraz floty, jak również możliwości wprowadzania daleko idących oszczędności nie pociągających za sobą obniżenia standardów pracy oraz spadku przychodów.

Dodatkową możliwością przygotowaną specjalnie dla maszyn rolniczych jest zawieszenie abonamentu na nasze usługi w miesiącach zimowych, gdy są one zupełnie nieaktywne lub używane sporadycznie. Pozwala to na jeszcze większe oszczędności, sięgające dwudziestu pięciu procent kosztów utrzymania monitoringu używającego systemu GPS.

Proponujemy usługi obejmujące następujące kategorie:

  • lokalizacja

Szereg zaawansowanych technologicznie urządzeń zamontowanych w Państwa pojeździe pozwoli w dowolnym momencie sprawdzić gdzie znajduje się dana maszyna. Dodatkowo umożliwia również szereg innych pożytecznych elementów, jak prędkość poruszania się, stan akumulatora oraz silnika, przejechany dystans, wszelkie postoje podczas pracy, a także realny czas pracy kierowców.

  • kontrola

Bieżąca wiedza na temat zużycia paliwa jest niezwykle istotna, szczególnie kiedy pojawiają się wątpliwości dotyczące uczciwości lub kompetencji zatrudnianych pracowników. Dzięki zaawansowanej technologii proponujemy Państwu zróżnicowane metody sprawdzania zużycia benzyny lub oleju napędowego. Pierwszym sposobem jest użycie sondy cyfrowej, która jest obecnie niezwykle popularna. Przesyła ona stałe odczyty dotyczące stanu paliwa wewnątrz zbiornika, co pozwala wykryć zużycie, tankowanie oraz upuszczanie. Kolejnym rozwiązaniem jest magistrala CAN wykorzystująca komputer pokładowy do przesyłania szeregu informacji w czasie rzeczywistym. Pozwala na szeroki zakres kontroli. Ostatnią propozycją jest elektroniczny korek przy wlewie paliwa, który monitoruje wszelkie otwarcia i zamknięcia: ich miejsce, czas i długość. Możliwa jest również tutaj instalacja alarmu wewnętrznego raz zewnętrznego. Dodatkową pomocą w kwestii kontroli są też instalowane przy drzwiach czujniki rejestrujące otwarcie i zamknięcie, lub stan przyczepy.

  • komunikacja

Oferujemy instalację wydajnego systemu komunikacji oszczędzającego czas i koszt rozmów telefonicznych. Świetnie sprawdza się w praktyce zarówno przy firmach o bardzo rozległym położeniu maszyn, jak również działających na mniejszym obszarze.

Wszystkie te propozycje są znakomitym środkiem do ograniczenia kosztów bieżącej działalności, a także zwiększenia bezpieczeństwa – zarówno pracowników, jak i sprzętu.

 

Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty:
telefon: 884 830 830
570 055 255
mail:
dzial.handlowy@monitoring-gps.com

 

Maszyny rolnicze
Untitled-5