Oszczędzaj czas i pieniądze

Każdy przedsiębiorca prowadząc swoją działalność gospodarczą szuka metod i środków, które pozwolą mu uczynić biznes bardziej konkurencyjnym i dochodowym. Bardzo istotny w tym wszystkim jest również czas, ponieważ jego strata to po prostu mniej zarobionych pieniędzy. Nie inaczej jest w przypadku firm zajmujących się transportem Narzędziem, które pomaga przedsiębiorstwom z branży transportowej w zwiększaniu swojej efektywności jest z pewnością system monitoringu GPS.

2707571409_dce2b80aa7_mSystem opiera się na znanej powszechnie technologii GPS. W samochodzie lub innym pojeździe zostaje zamontowany odbiornik sygnału satelitarnego, dzięki któremu podaje on dokładne położenie w czasie rzeczywistym. Jest to duża korzyść dla właściciela firmy, ponieważ w każdej chwili, z dowolnego miejsca może on sprawdzić gdzie aktualnie się znajdują się pojazdy wchodzące w skład jego floty. Pozwala to na ścisłą kontrolę oraz lepsze zarządzanie. System monitoringu GPS pozwala na dużą oszczędność czasu właściciela firmy, ponieważ umożliwia on generowanie specjalnych raportów, które generowane są automatycznie lub obejmują wybrany okres czasu. W dokumentach tych właściciel otrzymuje szereg przydatnych informacji dotyczących tego ile godzin dany pojazd był w ruchu, ile wynosił czas postoju, ile kilometrów przejechał oraz jakie było jego spalanie. Właściciel z raportów dowiaduje się również o dokładnym miejscu rozpoczęcia i zakończenia trasy. Dane te są bardzo ważne w procesie kontrolowania rzeczywistego czasu pracy kierowców oraz ich rozliczania. Na podstawie informacji z systemu monitoringu GPS można dokładnie udokumentować przepracowany czas i w szybki sposób dokonać rozliczenia kierowcy. System pomaga w oszczędzaniu czasu również za sprawą dostępności do danych. Z informacji można skorzystać z każdego miejsca i urządzenia, które wyposażone jest w połączenie z internetem. Dodatkowo korzystanie ułatwia specjalna aplikacja na smartfony i tablety, która jest dostępna bez żadnych limitów przez całą dobę.

Wymienione wyżej funkcjonalności i możliwości systemu monitoringu GPS realnie przyczyniają się do lepszego zarządzania flotą pojazdów i oszczędności czasu. Czas ten z pewnością szybko przełoży się na dodatkowe zyski.

Oszczędzaj czas i pieniądze