Obliczanie zużycia paliwa

Chcesz mieć pełną kontrolę nad sposobem użytkowania pojazdów, wchodzących w skład Twojej floty? Postaw na skuteczny i dokładny sposób, oferowany przez system monitoringu GPS.

Jedną z jego najchętniej wykorzystywanych funkcji jest kontrola zużycia paliwa, która z jednej strony pozwala określać koszty użytkowania poszczególnych pojazdów czy maszyn (wiedza ta jest kluczowa dla sterowania cennikiem usług) a z drugiej umożliwia eliminację ewentualnych nadużyć, związanych z kradzieżą paliwa przez kierowców czy operatorów maszyn. Obliczanie zużycia paliwa następuje automatycznie i jest podawane w formie raportów, dostępnych za pomocą aplikacji.

Wiedza ta będzie niezwykle cenna dla osób, które poszukują oszczędności bądź np. chcą kupić kolejne pojazdy, które będą cechowały się niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Kontrola zużycia może następować za pomocą sondy paliwowej, magistrali CAN bądź zabezpieczeń, montowanych na wlewach do zbiorników paliwa. Służymy profesjonalnym doradztwem, w zakresie wyboru najwłaściwszej metody.

Obliczanie zużycia paliwa