O naszej firmie

gps

Jesteśmy grupą specjalistów, których połączyła wspólna pasja wykorzystania nowoczesnej technologii w służbie rozwoju gospodarczego i ekonomicznego. Dlatego też wybraliśmy tę trudną dziedzinę usługową, w której świetnie sobie radzimy starając się bardzo mocno o maksymalne zadowolenie każdego klienta. Świadczą o tym nasze statystyki oraz opinie wszystkich zadowolonych współpracowników.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie we wszelkich kwestiach związanych z monitorowaniem aktywności pojazdów i maszyn, a nawet ludzi, czy zwierząt. Nabywamy je poprzez skuteczną praktykę, a także wzmacniamy stale aktualizowaną wiedzą dotyczącą najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną sprawą jest zadowolenie każdego klienta, dlatego zawsze jest ono dla nas kwestią priorytetową.

Naszym celem jest ułatwienie prowadzenia przedsiębiorstwa dowolnej branży, czy wielkości. Przede wszystkim nasze propozycje dotyczą zagadnień logistycznych oraz ograniczania kosztów generowanych przez pojazdy wszelkiego rodzaju. Odbywa się to poprzez umożliwienie bardzo dokładnej kontroli ich pracy obejmującej tak istotne kwestie jak chociażby czas eksploatacji, zużycie paliwa, czy lokalizacja. W ten sposób ograniczone zostaje przede wszystkim ryzyko kradzieży paliwa, czy też niewywiązywania się w należyty sposób z nałożonych obowiązków. Co więcej prowadzi to w większości wypadków również do znacznej poprawy bezpieczeństwa samych pracowników.

 


Monitoring GPS na całym świecie !

map-retina-22