Nadajniki GPS do łodzi i jachtów

Rozbudowany system nawigacji GPS sprawdzi się nie tylko w zakresie pojazdów wykorzystywanych na drogach ale równie skutecznie będzie wspomagać zarządzanie zasobami maszyn budowlanych czy rolniczych.

Z powodzeniem można go także montować w jednostkach pływających. Posiadając jacht bądź motorówkę (niezależnie od charakteru ich użytkowania), warto zabezpieczyć je na wypadek ewentualnej kradzieży. Proponowany przez naszą firmę, system nawigacji GPS, będzie przesyłał aktualną lokalizację sprzętu (w czasie rzeczywistym) a jednocześnie okaże się trudny do demontażu. To znacząco ułatwi poszukiwanie zaginionego sprzętu i negocjację kosztów jego ubezpieczenia. Z drugiej strony, nawigacja będzie wyjątkowo przydatna w firmach, które zajmują się wynajmem tego typu sprzętu.

Oprócz danych lokalizacyjnych, aplikacja dostarczy także informacji na temat stanu technicznego jednostki czy ścisłej kontroli zużywania przez nią paliwa. Przesyłane raporty pozwalają szczegółowo przeanalizować przebyty przez łódź dystans, prędkość czy miejsce i czas postojów.

Nadajniki GPS do łodzi i jachtów