Monitorowanie GPS motocykli i quadów

Monitorowanie GPS motocykli i quadów ma szczególne znaczenie w przypadku ich kradzieży, którą można przeprowadzić znacznie łatwiej, ze względu na mniejsze gabaryty pojazdów. System pozwala na szybkie zlokalizowanie motocykla czy quada i natychmiastową reakcję służb, odpowiedzialnych za jego odzyskanie.

Kolejnym przykładem na efektywne wykorzystanie systemu monitoringu GPS w motocyklach i quadach, jest lokalizowanie ich w sytuacji, gdy kierujący zgubi się w terenie bądź ulegnie wypadkowi. Znacząco zwiększa się bowiem wtedy możliwość reakcji ze strony służb ratunkowych. System ten pozwala na znacznie więcej. Za jego pośrednictwem możesz monitorować stan pracy silnika, poziom naładowania akumulatora czy zużycia paliwa.

Jeżeli wykorzystujesz tego typu pojazdy w firmie, to za pomocą danych z aplikacji, z łatwością i dużą dokładnością rozliczysz czas pracy kierowców. Zawsze miej dostęp do informacji na temat swojego sprzętu i ciesz się dostępem do jego parametrów, przy użyciu systemu obsługiwanego przez smartfon.

Monitorowanie GPS motocykli i quadów