Monitoring pojazdów za pomocą sondy cyfrowej

Jak skutecznie monitorować zużycie paliwa w samochodach z floty obsługującej Twoją firmę? Sonda cyfrowa będzie możliwie najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie.

Jest to nowoczesne urządzenie, montowane w zbiornikach paliwa. Jeżeli połączysz je z lokalizatorem oraz odpowiednim systemem analizującym dane, zyskasz pełną kontrolę nad poziomem spalania paliwa w samochodach (zwłaszcza dostawczych) oraz maszynach budowlanych/rolniczych i innych wykorzystywanych w Twojej branży (także tych niemobilnych). Urządzenie jest przystosowane do pracy w trudnych warunkach, skrajnych temperaturach i przy dużych przeciążeniach.

Jego montaż ma charakter nieinwazyjny a dołączona plomba zabezpiecza przed niepożądaną ingerencją w integralność systemu. Cyfrowa sonda oferuje nie tylko kontrolę zużycia paliwa ale także umożliwia lokalizowanie pojazdów, monitoring ich pracy oraz określanie przebytej dotychczas trasy. Zróżnicowana długość sond, gwarantuje ich prawidłowe dopasowanie do różnych typów (wysokości) zbiorników paliwa.

Monitoring pojazdów za pomocą sondy cyfrowej