Monitoring GPS w samochodach osobowych

Monitoring GPS w samochodach osobowych jest najczęściej wykorzystywany do kontroli sposobu ich użycia a także sprawdzania aktualnego miejsca pobytu. Prezentowany przez nas system, pozwala jednak na znacznie szersze zastosowanie jego możliwości.

Samochody osobowe, wyposażone w system monitoringu GPS, pozwalają na szybką i bezpłatną komunikację z kierowcą. Rozbudowany kontroler stanu paliwa, w połączeniu z dokładnymi informacjami nt. jego zużycia, dostarcza niezbędnych informacji, przydatnych przy optymalizacji kosztów zużycia. W przypadku floty, szczególnie atrakcyjna jest opcja identyfikowania kierowcy oraz czujniki otwarcia czy zamknięcia drzwi.

Przy pomocy systemu można z łatwością i dużą dokładnością rozliczać czas pracy, kontrolować sposób użytkowania auta i szybko reagować w przypadku ewentualnej kradzieży. Jeżeli wyposażysz swój samochód w system monitoringu GPS, to znacznie łatwiej wynegocjujesz dodatkową zniżkę u ubezpieczyciela. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Monitoring GPS w samochodach osobowych