Monitoring GPS samochodów osobowych

System monitoringu GPS jest powszechnie stosowany w samochodach ciężarowych ale równie dużą funkcjonalnością wykaże się w przypadku pojazdów osobowych – bez względu na to, czy użytkowanych w warunkach służbowych czy też prywatnych.

Montując system GPS możesz mieć stały wgląd w to, gdzie aktualnie znajduje się auto, jakie są jego poszczególne parametry (stan silnika, akumulatora) czy jaki dystans przebył dotychczas (w jakim czasie, z jaką prędkością oraz z jaką ilością postojów). To oczywiście tylko część informacji. Możliwość bezpłatnej komunikacji z kierowcą, kontrolowanie zużycia paliwa, identyfikacja kierowcy czy odczyt danych z czujników otwarcia drzwi daje szereg możliwości.

Inwestując w system nawigacji GPS podnosisz bezpieczeństwo swojego auta – w razie ewentualnej kradzieży będzie ono znacznie łatwiejsze od namierzenia i odzyskania. Nie bez znaczenia jest także możliwość negocjowania upustów u firm ubezpieczeniowych. Jeżeli pojazd stanowi część floty firmowej, to przy jego pomocy, znacznie dokładniej rozliczysz czas pracy podwładnych.

Monitoring GPS samochodów osobowych