Monitoring GPS pojazdów

Jak poprawić efektywność pracy floty firmowej? Oprócz umiejętnego dysponowania posiadanymi środkami, kluczowy będzie także stały nadzór nad tym, w jaki sposób użytkowane są pojazdy.

Doskonałym narzędziem do tego okaże się system monitoringu GPS pojazdów. To skuteczne i dostępne całodobowo narzędzie, które pozwala kontrolować wiele parametrów. Od aktualnej pozycji poczynając, przez przebytą trasę (łącznie z prędkością pojazdu czy ilością i długością postojów) a na parametrach technicznych silnika czy akumulatora kończąc. Niezwykle popularnym udogodnieniem jest także możliwość kontroli zużycia paliwa i tym samym unikanie ewentualnych nadużyć w tym zakresie.

Inwestując w system nawigacji GPS, możesz poprawić bezpieczeństwo swoich pracowników i przewożonych ładunków, zoptymalizować przemierzane trasy w celu usprawnienia obsługi klientów a także szybko reagować na wypadek jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu pojazdu. Sprawna i bezpłatna komunikacja z kierowcami i operatorami maszyn również nie pozostaje bez znaczenia.

Monitoring GPS pojazdów