Monitoring GPS pojazdów ciężarowych

Monitoring GPS pojazdów ciężarowych będzie niezwykle pomocny zarówno w małych firmach, dysponujących kilkoma czy kilkunastoma pojazdami jak i dużych przedsiębiorstwach, których floty liczone są w kilkudziesięciu czy kilkuset autach.

Montując nadajnik, znacząco podnosisz bezpieczeństwo swojego pojazdu i kierującego nim pracownika. Masz stały dostęp do podstawowych parametrów technicznych auta, jego bieżącej lokalizacji oraz sposobu przebycia dotychczas pokonanego dystansu. Dane z trasy będą przydatne nie tylko podczas rozliczania pracy kierowców ale także w sytuacji, gdy zechcesz zoptymalizować ich pracę bądź zmienić trasę przejazdu na szybszą. System wyposażony jest w szereg czujników, które ułatwiają kontrolę pracy kierowcy a także pozwalają na monitoring innych parametrów (np. temperatury w chłodni).

Precyzyjne raportowanie, możliwość komunikowania się z kierowcą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów czy też skuteczne zabezpieczenie się przed ewentualnością kradzieży paliwa to atuty, które nie mogą pozostawić Cię obojętnym.

Monitoring GPS pojazdów ciężarowych