Monitoring GPS – najlepszy sposób na złodziei samochodów

Nie chcesz martwić się tym, że Twój samochód padnie łupem złodziei? Instalując odpowiedni system monitoringu GPS będziesz mógł namierzyć skradziony pojazd bez najmniejszego problemu. To, co jeszcze przed laty było synonimem bezpieczeństwa aut (immobilizer czy system alarmowy) obecnie nie stanowi większej bariery dla profesjonalnych złodziei.

Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć pojazd prywatny czy też służbowy, zainwestuj w monitoring GPS. Nie będzie on stanowił zabezpieczenia przed przejęciem auta ale znacznie łatwiej umożliwi jego namierzenie. Dlaczego jest tak skuteczny?

Zainstalowany w samochodzie lokalizator informuje właściciela o miejscu pobytu auta oraz trasie, jaką przejechał nim złodziej. Miejsce zainstalowania lokalizatora jest trudne do odnalezienia a on sam posiada indywidualne zasilanie – niezależne od akumulatora. Informacje, uzyskane za pomocą systemu monitoringu, pozwalają policji na skuteczne odzyskanie skradzionego pojazdu oraz zatrzymanie sprawców zdarzenia na gorącym uczynku. Ty zaś nie musisz się martwić batalią z ubezpieczycielem.

Monitoring GPS – najlepszy sposób na złodziei samochodów