Monitoring GPS autobusów

Twoja firma przewozowa wymaga restrukturyzacji, by sprawniej działała i przyciągała większą liczbę klientów, co przełoży się na wyższe dochody?

A może planujesz zakup nowych pojazdów i chcesz maksymalnie zabezpieczyć je na wypadek kradzieży czy niewłaściwego wykorzystywania? W każdym z tych przypadków, doskonałym rozwiązaniem okaże się wydajny system monitoringu GPS. To za jego pomocą będziesz mieć stałą kontrolę nad tym, gdzie znajduje się Twój pojazd, jaką trasę przebył, ile postojów wykonał oraz kto nim kieruje. Brzmi ciekawie? To nie wszystko.

Nasz system idealnie sprawdzi się do rzetelnego rozliczania czasu pracy kierowców, do optymalizowania tras przejazdu a także zabezpieczenia się na wypadek ewentualnej kradzieży paliwa bądź całego autobusu. Na co jeszcze możesz liczyć? Stały kontakt z kierowcą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów telefonicznych, alarmy (zarówno głośne, odstraszające złodziei jak i ciche, informujące o ściśle określonych sytuacjach) czy wgląd w parametry techniczne wozu przekonają nawet najbardziej niezdecydowanych.

Monitoring GPS autobusów