Monitoring floty GPS Online

Monitorowanie GPS to skuteczny sposób na obniżenie kosztów prowadzenia działalności w firmach transportowych, rolniczych, budowlanych oraz wszystkich innych, które w codziennej pracy wykorzystują pojazdy oraz maszyny.

System monitoringu online posiada wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na skuteczną kontrolę paliwa. Dzięki montowanym sondom oraz innym zabezpieczeniom każda próba kradzieży ropy czy benzyny ze zbiornika zostanie od razu wykryta. Dodatkowo system monitorowania pojazdów przesyła informacje o bieżącym zużyciu paliwa oraz jego średnim spalaniu. Pozwala to również na ocenienie czy styl prowadzenia pojazdu przez kierowcę można określić, jako ekologiczny. Dzięki zamontowanemu w pojeździe urządzeniu właściciel pojazdu może na bieżąco śledzić jego położenie, prędkość oraz inne parametry. Monitoring floty jest przydatny nie tylko w przypadku firm transportowych lub handlowych, ale również w rolnictwie czy budownictwie. Monitorowanie GPS pozwala na szybkie ustalenie pozycji danej maszyny na placu budowy czy też w terenie rolnym. Tego typu maszyny mają z reguły dużą wartość i warto dodatkowo zabezpieczyć je przed kradzieżą. Monitoring online jest do tego idealnym narzędziem. W razie kradzieży w szybki sposób można ustalić aktualną pozycję maszyny. Monitoring floty pojazdów to również sposób na otrzymanie zniżki na zakup ubezpieczenia.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych monitorowaniem pojazdów zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, doświadczenie oraz profesjonalną obsługę.

Monitoring floty GPS Online