Lokalizator GPS do motocykla

Lokalizator GPS dla motocykla to niezwykle przydatna funkcja, która szczególnie dobrze sprawdzi się, jako zabezpieczenie maszyny na wypadek ewentualnej kradzieży.

Urządzenie pozwala na natychmiastowe zlokalizowanie jej w czasie rzeczywistym, co w przypadku niepożądanego użycia, może mieć kluczowe znacznie dla sprawności namierzenia sprawców kradzieży. Jeżeli wyposażysz swój motocykl czy quad w tego typu system, możesz także liczyć na zniżki w firmach ubezpieczeniowych. Kolejny atut to dostęp do danych, z zakresu stanu i zużycia paliwa czy innych parametrów, dotyczących akumulatora i silnika.

Jeżeli wykorzystujesz motocykl w zadaniach służbowych bądź użyczasz go osobom trzecim, możesz z powodzeniem kontrolować pokonany dystans, prędkość czy ilość oraz czas postojów. Wgląd w tak szczegółowe dane, pozwoli rzetelnie rozliczyć czas pracy kierowców i sprawować nadzór nad sposobem wykorzystania pojazdu. Ustawienie stref bezpieczeństwa (których przekroczenie sygnalizowane jest wiadomością SMS) da szansę na szybką reakcję, w przypadku ich naruszenia.

Lokalizator GPS do motocykla