Lokalizator GPS do łodzi

System lokalizacji pojazdów GPS może być wykorzystywany nie tylko do samochodów, maszyn rolniczych czy budowlanych. Z powodzeniem sprawdzi się także w przypadku jachtów czy innych jednostek pływających.

Lokalizator GPS do łodzi to skuteczny sposób na poprawę bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno pasażerów (np. w sytuacji awarii można z łatwością namierzyć obiekt) jak i jednostki (np. w przypadku kradzieży bądź użycia jej przez nieuprawione osoby). Warto nadmienić, iż system lokalizacji GPS posiada także szereg dodatkowych funkcji, umożliwiających kontrolowanie stanu technicznego łodzi czy monitorowanie stanu zużycia paliwa. Możliwości te szczególnie chętnie są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, zajmujące się wynajmem jednostek pływających oraz służby, które dbają o bezpieczeństwo na obszarze zbiorników wodnych.

Coraz częściej, także podmioty prywatne decydują się na montaż monitoringu GPS w swoich łodziach i na jachtach, zyskując tym samym stały dostęp do wiedzy na ich temat i możliwość negocjacji ceny ubezpieczenia.

Lokalizator GPS do łodzi