Lokalizacja pojazdów i współrzędnych GPS samochodu

Nowoczesne technologie są coraz powszechniej wykorzystywane w wielu dziedzinach ludzkiego życia. Świetnym przykładem jest tutaj oczywiście system GPS, który stworzony został dla wojska, a obecnie korzystają z niego ludzie na całym świecie.

System GPS oprócz standardowego prowadzenia kierowcy do wyznaczonego celu może służyć również do lokalizacji samochodu. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku właścicieli firm transportowych. Lokalizator współrzędnych GPS zamontowany w pojeździe przesyła na bieżąco aktualną pozycję auta do właściciela auta lub innej upoważnionej osoby. Dzięki lokalizacji pojazdów łatwiej zarządzać flotą i organizować pracę. W każdym momencie można sprawdzić w jakiej odległości od celu znajduje się pojazd oraz inne parametry. Lokalizator samochodu minimalizuje ryzyko, że pojazd może być wykorzystany do celów prywatnych. Pomaga on również w rozliczaniu się z kierowcami z czasu pracy. Lokalizator współrzędnych GPS podaje bowiem pełne informacje o czasie jazdy oraz postojów. W ten sposób łatwo kontrolować faktycznie przepracowane przez kierowcę godziny za kółkiem. Lokalizator samochodu to skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu. W razie zaginięcia szybko można ustalić, gdzie znajduje się pojazd i przekazać te informacje odpowiednim służbom. Instalując system lokalizacji pojazdów można również uzyskać zniżkę na ubezpieczenie.

Wszystkich zainteresowanych skuteczną lokalizacją samochodu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.

Lokalizacja pojazdów i współrzędnych GPS samochodu