Lokalizacja GPS aut ciężarowych

Biorąc pod uwagę wydarzenia kilku ostatnich tygodni, można z pewnością stwierdzić, iż bezpieczeństwo pojazdu i kierowcy to jedna z podstawowych zalet systemu umożliwiającego lokalizację GPS.

Ponadto mnogość informacji, oferowanych przez aplikacje powoduje, iż właściciel czy zarządca floty, może z powodzeniem kontrolować sumienność pracy swoich podwładnych, stopień zużycia paliwa, stan techniczny pojazdu czy inne, istotne parametry. Za pośrednictwem proponowanego systemu, możesz w zdalny sposób kontrolować czas pracy kierowców, odczytywać dane z czujników (np. otwarcia drzwi, temperatury w chłodni, długości i miejsca postoju, prędkości jazdy czy stopnia zużycia paliwa).

Tak precyzyjne raportowanie umożliwia optymalizację tras, wydajniejsze planowanie grafiku pracy kierowców oraz pełną kontrolę nad stanem technicznym pojazdu. Z łatwością także zabezpieczysz się przed kradzieżą paliwa (zarówno przez osoby z zewnątrz jak i pracowników). Zapewnij sobie bezpieczeństwo, ciesz się stałym dostępem do kluczowych informacji i planuj pracę jeszcze wydajniej.

Lokalizacja GPS aut ciężarowych