Kto powinien korzystać z monitoringu pojazdów przez GPS?

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź – każdy, kto posiada jakikolwiek pojazd. Dlaczego? Prywatni użytkownicy aut osobowych zabezpieczają się w ten sposób na wypadek kradzieży samochodu oraz maja pełen wgląd w sposób jego użytkowania.

Przedsiębiorcy mogą wykorzystać system monitoringu GPS do sprawowania szczegółowej kontroli nad swoją flotą, samochodami dostawczymi, maszynami budowlanymi czy rolniczymi. Narzędzie to jest szczególnie przydatne dla właścicieli firm logistycznych, których skuteczność działania jest bezpośrednio związana z płynnością realizowania zleconych przewozów. Jeżeli posiadasz informacje na temat wydajności poszczególnych maszyn i aut a tym samym obsługujących ich pracowników, możesz znacznie efektywniej zarządzać ich pracą oraz eliminować z zespołu osoby, które działają na niekorzyść firmy.

System informuje o licznych parametrach – od przebytej trasy poczynając, przez zużycie paliwa, prędkość jazdy, czas postojów a na temperaturze w przestrzeni ładownej kończąc. GPS to nie tylko bezpieczeństwo ale pełna wiedza o pojeździe, którą warto wykorzystać.

Kto powinien korzystać z monitoringu pojazdów przez GPS?