Kontrola zużycia paliwa w autach dostawczych

Nie masz zaufania do swoich pracowników? Chcesz zoptymalizować koszty zużycia paliwa w zarządzanej przez siebie firmie? Poszukujesz oszczędności?

Niezależnie od motywacji, warto sięgnąć po system monitoringu GPS. Oprócz klasycznych danych lokalizacyjnych, dostarcza on także szereg informacji na temat danych technicznych pojazdu. W zakresie zużycia paliwa, wykorzystuje sondę paliwową, magistralę CAN oraz system kontroli wlewu. Dostarczane z tych trzech źródeł informacje, pozwalają na monitorowanie zużycia paliwa i przeciwdziałanie ewentualnym jego upuszczeniom.

System udostępnia informacje na temat ilości zatankowanego paliwa, daty tankowania, przejechanych kilometrów oraz średniego spalania. W połączeniu z zabezpieczeniem wlewu baku, możesz mieć pełną kontrolę nad sposobem użytkowania auta, zapobiegać ewentualnym kradzieżom (np. podczas postoju na parkingach) czy też optymalizować trasy przejazdu, by były jak najbardziej opłacalne. Przy użyciu proponowanego przez nas narzędzia, okaże się to łatwiejsze niż myślisz.

Kontrola zużycia paliwa w autach dostawczych