Kontrola zużycia paliwa autokaru

Właściciele firm przewozowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż nadużycia w zakresie kradzieży paliwa są szczególnie uciążliwe i narażają przedsiębiorstwo na odczuwalne straty.

Dlatego też, aby zapobiec niepożądanym sytuacjom, warto sięgnąć po rozbudowany system nawigacji GPS, który dostępny jest w ramach naszej oferty. Za jego pomocą możesz stale i dokładnie kontrolować miejsce pobytu pojazdu a jednocześnie zyskujesz szereg dodatkowych informacji na temat jego stanu technicznego czy czasu pracy kierowcy. Kontrola zużycia paliwa autokaru jest możliwa dzięki zastosowaniu odpowiedniej sondy paliwowej oraz zabezpieczeniu wlewu paliwa, które w połączeniu z danymi z komputera pokładowego, umożliwiają wykrycie ewentualnych nadużyć. Rozwiązanie to, szczególnie chętnie jest wykorzystywane przez duże firmy.

To właśnie w nich, kontrola nad sposobem użytkowania rozbudowanej floty będzie mieć kluczowe znaczenie – zarówno dla bezpieczeństwa jazdy, rzetelności rozliczenia czasu pracy kierowcy jak i zapewnienia odpowiednich warunków transportu.

Kontrola zużycia paliwa autokaru