Kontrola pracy samochodów dostawczych przez GPS

System nawigacji GPS samochodów dostawczych, dostarczy niezbędnych informacji, potrzebnych do skutecznego kontrolowania pracy kierowców oraz stanu technicznego pojazdów.

Aplikacja dostarcza danych z zakresu aktualnej lokalizacji pojazdu, przebytej drogi, prędkości jazdy, ilości i długości postojów czy identyfikacji kierowców. Ponadto pozwala kontrolować poziom zużycia paliwa, stan akumulatora czy pracy silnika. W przypadku aut, przystosowanych do zadań specjalnych, dodatkowe czujniki, będą dostarczać wymaganych informacji (np. temperaturę w chłodni). Nawigacja GPS to także szybki i bezpłatny sposób na komunikację z kierowcą, bez konieczności prowadzenia rozmów telefonicznych.

Stawiając na tego typu wyposażenie, będziesz w stanie szczegółowo kontrolować prace kierowców i planować ją w znacznie wydajniejszy sposób. Ponadto zyskujesz kontrolę nad pojazdem i znacznie wyższe poczucie bezpieczeństwa – zarówno kierowcy jak i przewożonego towaru. Dodatkowo możesz liczyć na zniżki u ubezpieczycieli.

Kontrola pracy samochodów dostawczych przez GPS