Kontrola pracy maszyny rolniczej dzięki GPS

Rolnicy, którzy koordynują pracę swoich maszyn, rozlokowanych na rozległym terenie, koniecznie powinni zainwestować w odpowiedni system monitoringu GPS.

Jest to niezwykle bezpieczne rozwiązanie, które pozwala na stałą kontrolę miejsca pobytu danej maszyny oraz szybką reakcję na wypadek jej ewentualnej kradzieży. Jednocześnie, system jest w stanie dostarczyć znacznie więcej informacji. Możesz na bieżąco kontrolować stan zużycia paliwa, dzięki zastosowaniu sondy cyfrowej oraz magistrali CAN. Jeżeli masz wątpliwości co do uczciwości osób, obsługujących maszyny rolnicze, masz okazję, by z łatwością skontrolować ich działania, montując elektroniczny korek przy wlewie paliwa. Dzięki możliwości odczytu pokonanego dystansu, znacznie łatwiej i dokładniej rozliczysz czas pracy kierowców.

Wykorzystując wydajny system komunikacji, możesz bezpłatnie i szybko kontaktować się z kierowcami bądź operatorami maszyn, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. W miesiącach zimowych, możliwe jest zawieszenie abonamentu.

Kontrola pracy maszyny rolniczej dzięki GPS