Kontrola pracy maszyn rolniczych

Kontrola pracy maszyn rolniczych jest szczególnie trudna w dużych gospodarstwach o rozległym terenie. Jeżeli chcesz mieć stały dostęp do informacji na temat tego, gdzie obecnie znajdują się twoje maszyny oraz w jaki sposób są użytkowane, to zainwestuj w nowoczesny system nawigacji GPS.

Oferuje ona szereg udogodnień, pośród których znajduje się określanie bieżącej lokalizacji, kontrola czasu pracy kierowców i operatorów bądź monitorowanie stanu technicznego pojazdów. Wysoki koszt zakupu maszyn rolniczych, skłania także wielu ich właścicieli do tego, by zabezpieczyć się sprawnym systemem monitoringu GPS, na wypadek ewentualnej kradzieży. Za pomocą wygodnej aplikacji sprawdzisz zdalnie, jaki jest stan akumulatora, jaki dystans i w jakim czasie został pokonany bądź jak kształtuje się poziom zużycia paliwa (określaniem tego zajmuje się sonda cyfrowa, zamontowana w zbiorniku).
Kolejnym, niezaprzeczalnym atutem proponowanego rozwiązania jest możliwość szybkiej i nie generującej dodatkowych kosztów komunikacji z kierowcą.
Kontrola pracy maszyn rolniczych