Kontrola pojazdów osobowych

Kontrola floty samochodów osobowych znacząco wpływa na wydajność pracowników z nich korzystających jak i koszt utrzymania pojazdów. Montując nowoczesny system monitoringu GPS masz stały podgląd nie tylko do danych na temat aktualnego miejsca pobytu auta ale również szeregu innych, istotnych jego parametrów.

Za pomocą wygodnej i łatwej w obsłudze aplikacji, możesz wygodnie komunikować się z kierowcami (na terenie całej Europy), co ograniczy koszty rozmów telefonicznych. Masz dostęp do danych z czujników otwarcia czy zamknięcia drzwi, miernika temperatury bądź też systemu identyfikującego kierowcę. Ponadto zyskasz pełną kontrolę nad poziomem zużycia paliwa i będziesz mógł prześledzić efektywność przemierzanych tras (pod względem ich czasu, zużycia paliwa czy średniej prędkości).

Znacznie łatwiej rozliczysz czas pracy podwładnych, poprawisz bezpieczeństwo pracowników i ewentualnego ładunku, uzyskasz zniżkę ubezpieczeniową i ochronisz flotę przed nieuzasadnionym użytkowaniem. Postaw swój biznes przed nowymi perspektywami.

Kontrola pojazdów osobowych