Kontrola GPS motocykli

Posiadacze motocykli zdają sobie sprawę z tego, iż ich pojazdy są znacznie bardziej narażone na próby ewentualnej kradzieży. Z racji swoich gabarytów, mogą zostać skradzione, bez konieczności odpalania silnika i są łatwe do ukrycia.

Dlatego też, oprócz mechanicznych blokad, w jakie możemy je wyposażyć, warto także zadbać o dodatkowe zabezpieczenie. System monitoringu GPS wykaże się tutaj dużą efektywnością, szczególnie w przypadku złodziei – amatorów, którzy nie są w stanie szybko i sprawnie zlokalizować oraz unieruchomić nadajnik GPS. Niezwykle przydatną funkcją, oferowaną przez nasz system jest także strefa bezpieczeństwa. Użytkownik określa obszar, poza który pojazd nie powinien wyjeżdżać. W przypadku opuszczenia przez motocykl określonej strefy, właściciel otrzymuje natychmiastowe powiadomienie SMS, pozwalające na szybką reakcję.

W ten sposób można zapobiec kradzieży już na początkowym jej etapie. Lokalizacja w czasie rzeczywistym oraz dane z zakresu przebytego dystansu, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, w przypadku osób podróżujących samotnie.

Kontrola GPS motocykli