Kontrola czasu pracy kierowcy autokaru

Kontrola czasu pracy kierowcy autokaru jest możliwa do sprawowania na bieżąco, za pomocą funkcjonalnego i wygodnego w użyciu, systemu monitoringu GPS.

Jest to rozwiązanie, które z jednej strony gwarantuje bezpieczeństwo pojazdu i kierowcy (w razie awarii, wypadku czy kradzieży znacznie łatwiej można namierzyć autokar) a z drugiej dostarcza rzetelnych danych, które można wykorzystać przy rozliczaniu czasu pracy czy kontrolowaniu jej jakości. Przewóz osób (szczególnie na długich dystansach) jest obwarowany ścisłymi limitami czasowymi dla kierujących. Kontrolowanie ilości postojów, przebytego dystansu i innych parametrów jazdy (jak chociażby zużycie paliwa czy prędkość) daje szansę na zoptymalizowanie trasy w przyszłości.
To także idealne narzędzie do weryfikacji jakości pracy kierowców, ich odpowiedzialności i przestrzegania ustalonych zasad. Aplikacja udostępnia szczegółowe raporty, które będą stanowiły odpowiednią podstawę dla rzetelnego rozliczania czasu pracy kierowców. System umożliwia także sprawną i bezpłatną komunikację z pojazdem.
Kontrola czasu pracy kierowcy autokaru