GPS dla ciężarówek

Dlaczego system GPS dla ciężarówek jest tak istotny. Jak pokazują wydarzenia ostatnich miesięcy, bezpieczeństwo kierowcy i pojazdu oraz ochrona przed nieuprawionym użyciem samochodu, może mieć kluczowe znacznie dla szerszego grona osób – nie tylko na drodze.

Kolejna kwestia to stały dostęp do informacji na temat sposobu użytkowania pojazdu. Aktualna pozycja, przebyty dystans, ilość i długość dokonanych postojów a także wgląd w podstawowe parametry silnika czy akumulatora, to wiedza, którą warto posiadać. Podobnie jak odczyt stanu temperatury w chłodni czy czujników otwarcia/zamknięcia drzwi. System pozwoli dodatkowo na kontrolę stanu zużycia paliwa (to szansa na wyeliminowanie ewentualnych nadużyć ze strony kierowcy czy zewnętrznych kradzieży) i będzie źródłem dokładnych danych, z zakresu czasu pracy kierowców.

Za pomocą prezentowanego systemu, można także sprawnie komunikować się z kierowcą, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduje, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

GPS dla ciężarówek